SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 10 ari truall mbrapa Grandstores
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Madhësia :
10 m²
ID e produktit :
39547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 10 ari truall mbrapa Grandstores me infratruktur te plot dhe qmimi per ari eshte 17500 euro per me shum 044778169.
Informata rreth publikuesit
Altina
044778169
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »