SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 3 ari truall ne Qengllavic afer lagjes NIC
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Madhësia :
3 m²
ID e produktit :
39548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3 ari truall ne Qengllavic afer lagjes NIC me infrastruktur te plot dhe qmimi per ari eshte 15000 euro per me shum kontakoni ne 044778169.
Informata rreth publikuesit
Altina
044778169
Qagllavic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »