SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi 2 hyrje të veqanta për shitje ne Hajvali
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
ID e produktit :
3956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi 3 katëshe me 2 hyrje të veqanta për shitje ne Hajvali, me 10 ari truall.
Shtepia ka këtë renditje: 10 dhoma të fjetjes, 2 sallona, 4 banjo, 4 ballkona, 2 garazha, 2 bodruma.
Shtepia ka një pamje shumë te mirë dhe gjendet në një pjese shum te qetë për banim.
Shtepia mbrenda është ende e pa përfunduar.

Cmimi: 250.000 €.
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »