SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:34
Madhësia :
48 m²
ID e produktit :
39567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Lokal me qera me siperfaqe prej 48m2
me qera mujore prej 330 euro.
Posedon tualet, dyshemeja eshte e tera pllaka te cilesis se larte , posedon infrastrukture te plote dhe nxemje qendrore.
Lokali ka mundesi te ndarjes, dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme , qellime afariste dhe eshte i gatshem per shfrytezim.
Lokali gjendet ne qender te qytetit , ne nje vend mjaft te frekuentuar .
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »