SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:50
Madhësia :
210 m²
ID e produktit :
39568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet lokali me qera ne katin e pare , me siperfaqe prej 210m2 te shfrytezuara.
Lokali posedon infrastrukture te plote, dyshemeja e tera pllaka te kualitetit te larte, posedon dy tualete .
Lokali ka mundesi te ndarjes, dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme , dhe eshte i gatshem per shfrytezim.
Lokali poashtu posedon klime, ventillim, nxemje qendrore si dhe parkingun.
Lokali gjendet ne rruge te Prishtines .
Qeraja mujore e lokalit eshte 1600 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »