SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 4 ari truall afer lagjes Qendresa
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '14
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
39573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 ari truall afer lagjes Qendresa me infratruktur te plot dhe qmimi per ari eshte 18000 euro per me shum 044778169.
Informata rreth publikuesit
Bashkimi
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »