SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:14
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
39630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia tri kate me 219m2 te banuara.
Kati i pare eshte lokal , dyshemeja e tera pllaka dhe eshte i gatshem per shfrytezim,poashtu posedon nje tualet.
Kati i dyte posedon sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjujmi dhe nje banjo.
Kati i trete posedon dy dhoma gjumi,
Shtepia posedon infrastrukture te plote, dyshemeja patos dhe çyment.
Shtepia gjendet mbrapa teatrit te qytetit.
Çmimi i shtepise eshte 120.000euro


Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »