SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm Banes me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
39631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni per Menaxhim dhe Ndermejtesim te patundshmerive Amsa eshte ne kerkes per banese me qera.
Banesa kryesisht duhet te jete me keto kushte:
Sallon , kuzhine, tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Te gjithe ata pronar qe posedojn banesa me qera te na vizitojn ose te na telefonojn çdo dite nga ora 10:00 deri ne 18:00h nga e Hene e Shtune,ose permes telefonave me sms ose me emali 24h.

I falemderojm paraprakisht te gjith ata pronar te banesave qe deshirojn te bashkpunojn me ne.


Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj. Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi (afer postes se vogel) Gjilan 60000
WWW.AMSA-KS.COM 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »