SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te Prishtines
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
39675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ne rrugën Agim Ramadani A3 ,dhe ka pamje prej lindjes.
Banesa ka 61m2, është në katin e 9-të, në Aktash I. Banesa është ndërtim i vjetër dhe ështe e renovuar.
Banesa ka këtë renditje:salloni me kuzhinë, dy dhoma të fjetjes ,banjo, shpajz,ballkon.
Banesa shitet me mobile sic shifet ne foto.
Per kontakt: 044 216 461 049 216 461
Informata rreth publikuesit
alban
Prishtinë
049500063
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »