SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banes me qera ne Dardani kati i 2 siperfaqja 60m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
39683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Dardani mbi kurriz te kafja 3+caffe kati i 2 . Banesa ka dhomen e gjumit dhomen e dites dhe kuzhinen , eshte pjeserisht e renovuar dhe eshte e kompletuar me mobile. Po ashtu banesa eshte e pershtatshme per zyre , laboratore dhe ordinanca stomatologjike dhe mund te vendosen reklamat ne muret e jashtme te baneses . Qmimi sipas marrveshjes . Numri kontaktues 044-248-320 dhe 044-168-670
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
044248320
Dardani , Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »