SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës.
Çmimi :
€99,850.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
39702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë e renovuar tërësisht, me termoizolim mbrenda dhe jashtë, ujë 24h, me mobile të reja moderne nga druri. Kuzhinë, sanitare dhe dritare të reja. Pamja nga banesa është jashtzakonisht e bukur me orientim jug-perëndim. Lifti gjithëherë është në shërbim. Ka ambient të pastër, të këndshëm dhe të qetë.
Informata rreth publikuesit
N
Prishtinë
044990072
Lagjja Dardania, afër Postës së Re & Qerdhës [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »