SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 84m² te parku i Taukbashqes
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
39823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 84m² afër EULEX-it në Taukbashqe. Ka pamje ekskluzive nga Parku, i cili është ndërtuar së fundi me staza vrapimi, fusha tenisi etj.

Banesa ka dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhinë, banjo, shpajz, dy ballkone...

Banesa është në katin e 5-të. Lifti mirëmbahet dhe punon me kartela. Ka parking para banesës, të shtruar në kubëza.

Tel: 049 174 526
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
Taukbashqe, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »