SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira ne Top Hane
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '14
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
39918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal prej 125 m2 ne lagjen Top Hane, ne kryqezimin e rruges Murat Mehmeti dhe Lidhja e Lezhes. Mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie. Ka gjithashtu parking te mjaftueshem.
Nr kontaktues: 044325128
Informata rreth publikuesit
Emona
Prishtinë
52, Murat Mehmeti, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »