SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ulpiana
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '14
ID e produktit :
39947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpiane E30 c3 kati i 4-te. Ka 3 dhoma gjumi, dhome te dites me kuzhine, banjo, WC, shpajz, dy ballkona dhe Bodrum.
Informata rreth publikuesit
Ariana
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »