SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
39950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet lokali me qera me siperfaqe prej 80m2 me tri hyrje te veqanta.
Lokali gjendet ne katin e pare i cili posedon depo dhe nje tualet.
Lokal me infrastrukture te plote, dyshemeja e tera pllaka, posedon nxemje qendrore, eshte i gatshem per shfrytezim dhe eshte i pershtatshem per bizenese te ndryshme.
Poashtu ka ne dispozicion edhe nje depo te veqante me siperfaqe prej 40m2 , e cila posedon tualet.
Lokali gjendet afer rruges se Prishtines.
Qeraja mujore sipas marreveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »