SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
1
Madhësia :
220 m²
Viti i ndërtimit :
2001
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
39993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia në Shitje


Shitet Shtëpia ne Vushtrri ne Rrugen Bahri Kuqi - “ Përball Shkolles Fillore Andon Zako Qajupi “

Përmbledhje Totale :

- Kopështi I rrethekuarë me Muri Te Gjall dhe Gjelbrim me Lule

1x Lokal ( per shfrytezim Biznesi )
- Sipërfaqe e rezërvuarë për Deponim te Druve
- Garazhda + Kuzhinë Verore

Shtëpia me Sipërfaqe : 220 m2

Kati I :

- Terras
- Koridor
-1x Dhomë “ Ku gjithashtu mund të shfrytëzohet Hapje të ndonjë Biznesi )
-1x Dhomë ‘’ Sallon ‘’
-1x Dhomë ‘’ Dhomë e Pritjes’’
-1x Banjo

Kati II :
- Korridor
-1x Dhomë “ Sallon “ + Ballkon
-1x Dhomë “ Gjumi “ + Ballkon
-2x Dhomë “ Gjumi ‘’
-1x Shpajz

Lokacioni : Perball Shkolles Fillore " Andon Zako Qajupi "
- Rr. Bahri Kuqi ,42000 Vushtrri

Kontakt : 044-231-429 Hysni Grabanica
E-mail : sh.grabanica@hotmail.de
Informata rreth publikuesit
Shkumbim
Prishtinë
Rr. Bahri Kuqi ,42000 Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »