SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 80m2, ne katin e 9-te, ne lagjen Dardania
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:11
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
40013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 80m2, ne katin e 9-te, ne lagjen Dardania. Banesa eshte ndertim i shtetit dhe gjendet afer Postes Kryesore. Banesa eshte e pa renovuar, ka nxemje qendrore dhe lifti punon rregullisht. Posedon dokumentacion te rregullt, pronari i pare prej fillimit. Banesa ka organizim shume te mire te hapesires dhe kete renditje:
- salloni
- kuzhina
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridori
Poashtu ka edhe shpajzin ne hapesiren jashte baneses.
Qmimi eshte 79.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »