SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoje me qira banesen
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
40035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoje me qira banesen ne Kalabri 85m2, Kulla 2, nr3. e mobiluar sallon me kuzhine dhe 2 dhoma gjumi.ose edhe shitet nese ka te interesuar.


cmimi 350 euro.
Informata rreth publikuesit
Besa
Kalabri/emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »