SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Mati 1
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
40068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Mati 1 afer furres diellza. eshte ne kat te 3t (lifti punon) 2 dhoma gjumi sallon me kuzhine banjo koridor dhe ballkon.
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Prishtinë
Mati 1 Afer SH.F Pavarsia Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »