SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 85m2 plus 50m2 terasa,kati i 1-re,ne Dardani
Çmimi :
€149,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
40091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 85m2 plus 50m2 terasa, ne katin e pare, mbi Kurriz ne lagjen Dardania. Banesa eshte ndertim i shtetit, orientimin Lindje-Perendim ka pamjen perpara nga pllatoja dhe mbrapa nga shkolla "Xhemajl Mustafa". Eshte e renovuar komplet dhe shume funksionale. Ka kete renditje;
- salloni me kuzhine
- dhome e gjumit per prinder
- dhome e gjumit per femije
- banjo
- koridori
- terasa
Qmimi eshte 149.000 euro, qmimi diskutohet.
Pranohet edhe ndrrim me truall ne lagjen Qendresa.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 00377 44 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »