SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist ne qytezen "Pejton" Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '14
ID e produktit :
40155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt afarist qe I permbush te gjitha kerkesat e qira kerkuseve: parking, klima, uji dhe rrym 24or
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Loetro
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »