SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 20 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '14
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
40934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 20 ari truall.Trualli gjendet ne magjistralen Prishtinë - Podjevë afer Bingo Benz
Trualli ka infrastruktur ka rrym uje dhe rrjet kanalizimit
Poashtu e ndajm edhe ne parcella 5 ari , 5 ari , 3 ari , 3 ari , 3 ari
Informata rreth publikuesit
Ruzhdi
Prishtinë
045597530
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »