SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:50
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
41288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet lokali me dy hyrje te veqanta me siperfaqe rreth 115m2 .

Lokali gjendet ne rrugen kryesore “Abdullah Tahiri” ne nje vend mjafte te frekuentuar, dhe mund te perdoret per bizenese te ndryshme , qellime afariste .

Çmimi i lokalit eshte 3500euro m2 i diskutueshem.


Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »