SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Parcela ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Madhësia :
2944 m²
ID e produktit :
41289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet parcela me siperfaqe prej 29.44 Ari.

Parcela eshte 39m e gjere , 75m e gjate dhe ka mundesin e ndarjes.

Parcel me infrastrukture te plote, gjendet 100m nga rruga kryesore, ne rrugen Gjilan- Bujanovc ne vendin e quajtur “fusha e qytetit”, pas kazermes.

Çmimi i parceles eshte 13.000 euro per Ari i diskutuar.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »