SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Shitje 90 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
41320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e 3 ne rr. Bajram dhe Gursel Sylejmani (rr. Varoshit) te Keca perball parkut - plus marketit.
Banesa ka sip. 90 m2 posedon Sallon me Kuzhin, Koridor, 2 Dhoma Fjetje, 2 Ballkona, 1 Banjo.
Banesa osht komplet e Mobiluar.

Qmimi shum i pelqyer.

Te gjith te interesuarit serioz mund te kontaktojn m e-mail apo tel: +386 4 959 4098 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Ferizaj
049142076
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »