SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE 64M2 DYDHOMESHE NE LAGJEN MATI I TE B.B ```
Çmimi :
€50,560.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:43
ID e produktit :
41373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE 64M2 DYDHOMESHE NE LAGJEN MATI I TE BANESAT E BARDHA. BANESA ESHTE NE KATIN E PESTE DHE PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO DHE BALLKON.


Prona PLUS
+377/ 045534717
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »