SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi luksoze në shitje në Veternik
Çmimi :
€370,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
41384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia luksoze ne Veternik me 4 ari oborr dhe shtepi 2 kateshe me siperfaqe prej 410 m2 me bodrum .Shtepia ka sallon,kuzhine ,5 dhoma gjumi,4 banjo ,bodrum ,oborr ,uje 24h,shitet e mobiluar çmimi 370.000euro.
www.intercapital-ks.net 
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »