SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE 89M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN EMSHIR```
Çmimi :
€62,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:30
ID e produktit :
41417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE 89M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN EMSHIR. BANESA ESHTE NE KATIN E GJASHTE DHE PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, DY BANJO DHE DY BALLKONA.

Prona PLUS
+377/ 044199993
+386/ 049199993
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »