SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija ne Lagjen Qendresa Prishtinë
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '14
ID e produktit :
41455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne Lagjen Qendresa .
Shtepija ka ne katin 1 sallon me kuzhin ,banjo dhe garazha, depo per kalldaj te nxenjes qendrore.
Kati i 2 ka 4 dhoma gjumi ,1 banjo.
Shtepija posedon sistemin e nxemjes qendrore ,sistemin e alarmit dhe kamerave.
Shtepija ka gjithsej 280 m2 banim dhe 3 ari truall...
Shtepija dorzohet me qelsa ne dor dhe obor te regulluar.
Tel:044/528-528 - 044/114-170
Informata rreth publikuesit
nysret
Prishtinë
044528528
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »