SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
€310.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
41471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet perball Hotel Sirius-it, eshte ndertesa me tulla te kuqe ( ndertesa e Pensionereve). Uje ka 24ore, kur ka reduktime te ujit, e kemi rezervarin. Banesa sapo eshte renovuar. Banjo eshte komplet e re dhe e paperdorur me te gjitha elementet.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
+37745596596
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »