SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Mati 1, afër Chelsea Point-it
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
4159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Mati 1), afër Chelsea Point-it, me sipërfaqe 90m2, kati 3-të.
Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.
Banesa është në ndërtim e sipër, përfundon gjatë vitit 2013.

Cmimi: 58.000€
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »