SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne ;agjen Mati 1
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 3 dhomëshe për shitje, me sipërfaqe 64m2, kati 3-të, në lagjen Mati 1 (Lagjja e Spitalit), afër shkollës PAVARSIA. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim.
Ndertim i ri.
Çmimi: 51.000€
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »