SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me Qira
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '14
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
41931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi e adaptuar per zyre. Jane dy zyre, afersisht total hapesira 42 metra. Kati i pare.

Adresa: Mrapa Teatrit Kombetar, rruga Shaban Polluzha dhe Zeki Shylemaja. Per lokacionin e sakt shihni harten.

Ka parking per nje veture ne hyrje te zyres.

Gjate diteve te punes na kontaktoni mundesisht pas ores 16:00, ne numrin e telefonit 049-555-565.
Informata rreth publikuesit
Meti
Prishtinë
049555565
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »