SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Fushe Kosove, banesat e Chelsea Point
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
4194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushe Kosove, banesat e Chelsea Point, me sipërfaqe 77m2, kati 4-tër.

Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Ndertim i ri.

Çmimi: 42.500€ (pa mobile)
Çmimi: 49.000€ (me mobile)
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »