SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Mati 1, kompleksi ROYAL
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
4199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe, 90.75m2, kati 5-të, në lagjen Mati 1, kompleksi ROYAL.

Banesa eshte 3 dhomeshe (2 dhoma gjumi, dhoma e dites me kuzhine , banjo , koridor dhe ballkon).
Nxemja qendrore me lidhje te qytetit, lifti i nderteses etj.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.

Cmimi: 90.000 euro
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »