SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Dodona
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4202
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona, afër lapidarit Isa Kastrati, me sipërfaqe 70m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.
Çmimi: 400€
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2014 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
Zgjedhje të shumta në Patundshmëri
Automjete, Elektronikë, Celularë etj.
Ose regjistrohuni me emailin tuaj
Regjistrohu
Jeni të regjistruar? Kyçuni
Duke klikuar "Regjistrohu", ju pranoni Kushtet e Përdorimit dhe Rregullat e Privatësisë.
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »