SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
42079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i diellit tek banesat e hinta rruga ``Vllezerit Gervalla``.Banesa permban dhomen e dites,kuzhinen,shpajzin,ballkonin,banjon,dhomen e fjetjes dhe koridorin,ka edhe ngrohje qendrore.Leshohet vetem per familjar.Cmimi 200euro
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »