SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në 17ari truall në Prehoc
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
42093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në 17 ari truall, afër rrethit në Prehoc. Shtëpia është e vjetër, gjendet afër rrugës kryesore dhe është vend shumë i përshtatshëm për jetesë apo veprimtari biznesi, pompë benzine.
Qmimi është 8.500 euro për ari, qmimi i diskutushëm.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »