SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
7 ARI NE PRISHTINE
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '14
ID e produktit :
42107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 7 ari truall ne Prishtine, ne lagjen Arberia tek hotel Adria,trualli gjindet afer Eulexit.
Trualli eshte i pershtatshem per shtepi,banes. infrastruktur dhe dokumentacion te rregullt.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »