SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 89m2, 4 dhomeshe kati i 5-te, mbi Kurriz
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
42109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 89m2, kati 5-te, te Kurrizi ne Dardani. Banesa eshte komplet e renovuar dhe mobiluar. Banesa eshte me 3 nivele dhe ka kete renditje te hapesires:
Niveli i pare: kuzhina me trapezari
Niveli i dyte: salloni, 1 dhome e gjumit, banjo, ballkon
Niveli i trete; 2 dhoma gjumi, banjo
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 110.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 0377 44 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »