SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
42121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Prishtine, ne lagjen MATI I.
Banesa eshte e kompletuar,perbam uje rryme 24h, liftin, 2 dhoma te gjumit, 1 sallon, si dhe 2 banjo. Kuzhina eshte e kompletuar,ka edhe maqine per larjen e eneve. Ne jemi kujdesur edhe per ambientin e baneses duke e pajisur ate me pikturat e artisti Leopard Cana, te cila reflektojne nje pozitivitet te madh
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
044167231
MATI I, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »