SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vile ne shitje ,okazion, durres plazh,shqiperi
Çmimi :
€143,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
5
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
42122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Okazion i vertete. shitet vile ne durres afer plazhit ne zonen qe njihet mali i robit, zona me e mire e durresit , plazhi vetem 3 min larg ne kembe.
Siperfaqja eshte 200 m2 gjithsej, ku rreth 100 jan oborr e pjesa tjeter jan ndertim. Vila ka 3 kate, me 4 hyrje te ndara nga njera tjetra. Gjithsej jane 6 dhoma gjumi te medhaja. 6 kuzhina, 5 banjo, nje vend parkimi, dhomat mund te jepen dhe me qera per plazh, pra mund te beni dhe biznes ne sezonin e plazhit.
Okazion i vertete.
Informata rreth publikuesit
erald
Prishtinë
0685105121
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »