SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TROLLI PREJ 5 ARI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
42133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli me siperfaqe prej 5 ari bruto ne periferi te Prishtines.Eshte lagje e re akoma e pandertuar por me troje te parcelizuara dhe me rruge prej 6m te gjera, me zhavor.Shtepite prej trollit jane larg nja 300m vije ajrore..
I tere dokumentacioni eshte ne emrin tim dhe i rregullt.
Trolli gjendet prapa Marigona 1 dhe Lagjes 038. ne nje largesi prej 400m vije ajrore.
Eshte vend ideal per ndertimin e shtepise,me ajer te pastert dhe larg zhurmes se qytetit.
Jo fort larg po ndertohet qendra sportive me modernja ne Kosove.Poashtu do te ndertohen edhe objekte te tjera percjellese.
Çmimi i trollit me mareveshje.
Bartja e pronesise menjiher pas pageses se plote te trollit. Per informata ne tel 044/168-074 dhe 049/168-074
Informata rreth publikuesit
Ordinanca stomatologjike AGIDENT
Prishtinë
+37744168074
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »