SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne lagjen Dardania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
42144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Dardania, banesa ka nje dhome, bajnon dhe nje kuzhine. Banesa ndodhet mbi "Kurriz" hyrja e pare kati i 10. Lifti funksionon.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045-684-187
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »