SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpija dhe Objekti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:07
ID e produktit :
42147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Objekti, hapsira afariste dhe shtëpia në lagjen Taukbahqe në Prishtinë. Trualli ka 10 ari. Hapsira afariste është e gatshme për përdorim dhe ka 1000 m2 në dy kate (500 m2 në përdhese dhe 500 m2 në katine pare). Shtëpia është e kompletuar me të gjitha dhe e mobiluar, ka hapsire prej 300 m2 (120 m2 në përdhese, 120 m2 në katine e parë dhe 60 m2 në bodrum dhe nënkulm).
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Taukbahqe në Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »