SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet lokali me qira, në rrugën Qamil Hoxha, Prishtinë, kati IV, përmbi kompleksin e kafeneve Te Komiteti, People’s dhe Lips.
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '14
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
42156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qira, në rrugën Qamil Hoxha, Prishtinë, kati IV, përmbi kompleksin e kafeneve Te Komiteti, People’s dhe Lips.

Lokali është i përshtatshëm për zyrë, ka sipërfaqe prej 55m2.

Çmimi mujor ështe EUR 490 nëse pagesa bëhet për 1 vit, EUR 540 nëse pagesa bëhet për 6 muaj, dhe EUR 590 nëse pagesa bëhet për cdo muaj paraprak.

Telefoni: 044 120-190
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Qender, Te Komiteti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »