SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Kodra e Diellit
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 4 dhomshe për shitje në lagjen Kodra e Diellit, afër Universitetit Pjetër Budi prapa Sh.F. Iliria. me sipërfaqe 120m2, kati 1-rë, kati 2-të,kati 3-të. Objekti është shtëpi, e ndarë në sistem banesor, secila banes ka hyrje të ndarë, dhe ka 3 dhoma të fjetjes, dhomë dite me kuzhinë, shpajz, banjo korridor dhe ballkon, e gatshme për banim. Ndërtim i ri.
Çmimi: 85.000 €
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »