SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpian
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
42179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Ulpian ndertim i vjeter me dokumentacion ne rregull, banesa gjindet afer Mozartit, si dhe afer shkolles fillore Hasan Prishtina ka dhomen e dites me kuzhin dy dhoma gjumi ballok koridor eshte e renovuar, shitet e mobiluar .
Qmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
044 185 489
Ulpiana [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »