SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESEN ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '14
ID e produktit :
42196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen 3 dhomshe (60 m2) me qira ne Lagjen Dardania. Banesa eshte e sapo e renovuar dhe posedon nje kuzhin nje banjo dy dhoma te fjetjes dhe nje dhom te ndejes.. Qmimi eshte sipas marrveshjes per qdo informat shtes ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni ne numrin 045 570 578.
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »