SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bleni Banesen qe gjithnje e keni enderruar (BANES 4 KATESHE)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '14
ID e produktit :
42208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne siperfqe totale prej 1'3 hektar ku po ndertohen 22 objekte banesore (4 Katshe, me nga vetem 2 banesa ne kate) dhe 80 % e siperfqes do jene hapsire gjelberuese dhe parkuese.

Kompleksi Banesore gjendet fix ne vijen kufitare qe ndan Prishtinen me Fushe KosovenEkzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 66 m², 74 m², 100 m², 107m², si dhe PAINT HOUSE me sip prej 176m2. Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore, ashensor, Videophon dhe kamera te siguris ne tere kompleksin, seicila banes ka te rezervuar edhe nje hapsir parkuese per vetur, (me dëshirën e klientit edhe vendosjen e mobileve të cilat vendosen me një shje dhe dizajn të përshtatur me ngjyrat dhe dizajnin e mureve, dyerve dhe dritareve) etj.Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.

per Informacione shtes mund te kontaktoni ne tel:
Informata rreth publikuesit
Burim
Fushë Kosovë
+37744231894
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »